Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CNC gépbeállító

Trenkwalder Kft
Régió: Debrecen

Hozzáadva: 2019.12.29.
Jelentkezési határidő: 2019.11.03.

Unod már a sorozatgyártást? Szívesebben dolgoznál egyedi gyártásban? Debreceni partnercégünk számára keresünk CNC gépbeállítókat

Téged várunk, ha:

  • Tapasztalatod van CNC gépek (maró, sorjázó, hajlító, vágó, daraboló stb.) biztonságos működtetésében, kezelésében
  • Végre tudsz hajtani gyártási műveletek a gyártási program szerint
  • Szívesen látsz el alap karbantartási feladatokat
  • Képes vagy együttműködni a társosztályokkal
  • Betanulást követően tudsz 3 műszakban dolgozni

Amivel az állás betöltéséhez szükséges rendelkezned:

  • Szakirányú középfokú végzettség (bádogos, lakatos végzettség előny)
  • CNC gépbeállításban szerzett legalább 1-2 éves, gyártó, termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Kreativitást igénylő feladatok
  • Kihívást jelentő multinacionális környezet
  • Egyedi gyártás vevői igények alapján
  • Oktatások, képzések

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.10.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre