Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Cnc gépbeállíó
Trenkwalder Kft
Régió: Fejér
Hozzáadva: 2018.09.18.
Jelentkezési határidő: 2018.02.21.
Hirdetés azonosító: 1381677
lejárt

CNC Gépkezelőket keresünk KIEMELKEDŐ bérezéssel, Székesfehérvári partnercégünk részére részére

Feladatok:

  • sorozatgyártás
  • fémmegmunkálás
  • gépkezelés

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • 2 műszak vállalása
  • precizitás
  • Releváns tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Jelenléti bónusz
  • Utiköltség támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, modern munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Fejér
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Aktiválás időpontja 2018.01.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre