www.cvonline.hu

CNC forgácsoló

  • Company_icon Kunplast-Karsai Műszaki Műanyagipari ZRt.
  • Location_icon Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő autóipari beszállítója, immáron 55 éves   szakmai múlttal (6100 Kiskunfélegyháza Szegedi út 66.)

pozícióban 2 fő felvételt hirdet.

A létszámbővítés célja, beruházási fejlesztésből adódó kapacitásbővítés. Innovatív és korszerű munkakörnyezetben várjuk a leendő jelentkezéseket.

Elvárásaink:

  • CNC gépkezelői ismeret (elsősorban marós)
  • Kreatív, önálló feladat megoldás, jó kézügyesség, precizitás
  • CNC kezelő szakképesítés szükséges
  • Minimum 1 év gyártásban szerzett tapasztalat
  • CNC / gépi forgácsoló tapasztalat szükséges
  • Előny: CNC programozás ismerete és gyakorlata
  • Idegen nyelvtudás előnyt jelent

Amit ajánlunk:

  • Magas kereseti lehetőség
  • Színvonalas munkahelyi környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Cafeteria csomag
Helyek Kiskunfélegyháza
Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés > Esztergályos, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.26.
Egyéb hasonló állások Önnek
CNC forgácsoló - Mór

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Fejér, Mór

Forgácsoló-raktáros

Trenkwalder Kft

Nemzetközi partnerünk Forgácsoló-raktáros munka...
Hajdú-Bihar

Forgácsoló, CNC Gépkezelő - Nyírbátor

Human Centrum Kft.

A Humán Centrum Kft. működése során több ezer e...
Szabolcs-Szatmár-Bereg, Nyírbátor