Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CNC FORGÁCSOLÓ- MARÓS, ESZTERGÁLYOS (HR7820867X)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2018.09.23.
Hirdetés azonosító: 1838584
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

CNC FORGÁCSOLÓ - MARÓS, ESZTERGÁLYOS
(HR7820867X)

MEGBÍZÓNK:

Partnerünk a világítástechnika gyártásának világélvonalában jár. Szállítja, átalakítja, automatizálja és optimalizálja az energiát annak érdekében, hogy biztonságos, hatékony és megbízható elektromos energiát biztosítson. A Vállalat jelenleg 10.000+ munkatársat foglalkoztat az országban. A 125 éves működésük során számos eredménnyel büszkélkedhetnek a csúcstechnológiáiknak köszönhetően.

2018. évtől a Hajdúböszörményi gyár számos új partnerrel kötött megállapodást, amivel bővítik portfóliójukat és új területeket tárunk fel. Ennek köszönhetően bővítik a létszámunkat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Hajdúböszörmény, Hajdú-Bihar megye

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • egy hosszú távú stabil munkahelyre,
  • kiemelt bérezésre,
  • béren kívüli juttatásra a próbaidő lejárta után,
  • több műszakos munkarendre (délutáni műszakpótlék 20%, éjszakai műszakpótlék 40% )
  • kiemelt munkatárs ajánlási bonuszra,
  • továbbképzésekre, oktatásokra,
  • határozatlan idejű munkaszerződésre,
  • egy – két - három műszakos munkarendre,
  • utazási költségtérítésre a jogszabályi előírásoknak megfelelően,
  • ingyenes látás szűrővizsgálatokra, szemüveg biztosítására,
  • innovatív, igényes munkahelyi környezetre,
  • családias munkahelyi légkörre,
  • vállalati- újhutai üdülő igénybevételére egész évben,
  • ötletek, új megoldások díjazása

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • CNC forgácsoló-maró gépek beállítása, működtetése
  • a munkadarabok előírás szerinti méretben és minőségben történő legyártása a technológia által maghatározott időn belül
  • szerszámterv, felfogási terv készítése és megvalósítása
  • alkatrészgyártáshoz programok írása

PÁLYAKEZDŐK ESETÉBEN:

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • legalább középfokú forgácsoló szakirányú iskolai végzettség
  • pontos, precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • minőségközpontúság, megbízhatóság
  • fogékonyság az új megoldásokra, kreativitás,
  • együttműködés a munkatársakkal, irányító és ellenőrző szakemberekkel

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • hasonló munkakörben, termelési területen szerzett tapasztalat
  • azonnali munkakezdés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a "jelentkezem" gomb megnyomásával, küldje el számunkra jelentkezését.

V-M-001/5559-2/2013

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Helyek Hajdúböszörmény
Hajdú-Bihar
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Esztergályos, marós, Szerszámkészítő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.09.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre