Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CNC esztergályos/forgácsoló (Vámospércs)

HSA Kft.
Régió: Vámospércs

Hozzáadva: 2019.09.23.
Jelentkezési határidő: 2019.09.25.

Azonnali kezdéssel, lakhatás biztosításával munkatársakat  keresünk az alábbi munkakörbe:

CNC esztergályos/forgácsoló

Mit nyújtunk Önnek, ha csatlakozik vámospércsi csapatunkhoz:

  • LAKHATÁS BIZTOSÍTÁSA
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Versenyképes bérezés (2050 Ft/óra) és célprémium
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Munkába járás támogatása
  • Debrecenből céges buszjárat

A munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:

  • Minőségi alkatrészek gyártási folyamataiban való közreműködés
  • Munkadarabok megmunkálása, forgácsolása
  • A kész munkadarabok méretének, minőségének ellenőrzése
  • Az előre megírt programok használata, szükség esetén módosítása
  • Biztonsági és munkavédelmi előírások betartás

Készségek és személyes tulajdonságok:

  • Szakirányú végzettség
  • Megbízható felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kézügyesség és műszaki szemlélet
  • Több műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Min. 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Programozási tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Vámospércs

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el fényképes önéletrajzát!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Vámospércs
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Esztergályos, marós, Nehézgépkezelő
Aktiválás időpontja 2019.08.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre