Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CNC esztergályos

Trenkwalder Kft
Régió: Kisújszállás

Hozzáadva: 2019.09.22.
Jelentkezési határidő: 2020.01.23.

Fémmegmunkálással foglalkozó Partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

  • Egyedi fém alkatrészek legyártása műszaki rajz alapján
  • CNC esztergagép kezelése, beállítása
  • Átállások végrehajtása, szerszámok kiválasztása, befogókészülékek cseréje
  • Kézi mérőeszközök használata
  • Karbantartási feladatok ellátása

  • Fémipari szakmunkás végzettség
  • Megmunkáló gépek kezelésében szerzett tapasztalat
  • Egyedi alkatrészgyártásban való jártasság
  • Gyártmányrajz, technológiai utasítások értelmezése

  • Cafeteria, bónuszok, kedvezmények
  • Bejárás támogatása
  • 2 műszakos munkarend

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Kisújszállás
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.01.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre