www.cvonline.hu
CNC esztergályos
Trenkwalder Kft
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hozzáadva: 2018.07.20.
Jelentkezési határidő: 2018.03.04.
Hirdetés azonosító: 1400193
lejárt

Fémipari partnercégünkhöz keresünk CNC esztergályos pozícióba tapasztalt munkatársakat:

Feladatok:

  • CNC esztergagépek kezelése
  • Alkatrészek legyártása műszaki rajz alapján
  • Szerszámok, technológiák kiválasztása
  • CNC gépek felszerszámozása, programozása
  • Termékek minőségi ellenőrzése

Elvárások:

  • Legalább 2 év tapasztalat CNC vezérlésű esztergagépen
  • Középfokú szakmai végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Műszaki rajz olvasás
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • CAD-CAM és AUTOCAD ismeretek előnyt jelentenek

Amit nyújtunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Bejárási támogatás
  • Kiemelkedően jó munkahelyi légkör

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2018.02.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre