Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CNC élhajlító – Németország, Augsburg

Silverhand Hungary Kft
Régió: Külföld

Hozzáadva: 2019.04.03.
Jelentkezési határidő: 2019.04.19.

Németország

Munkavégzés helye: Németország, 86000., Augsburg

Munkakezdés: azonnali kezdés

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszú távra, Németországba

CNC élhajlítókat (2 fő)

Az Ön feladata:

  • Hajlítási sorrend végrehajtása műszaki rajz alapján
  • Élhajlításhoz szükséges vázlattervek készítése, dokumentációja
  • Trumpf CNC gép működtetése (TrumaBend V 2300 S)
  • Kiküszöbölni a hibákat (szerszámtörés, programhiba)
  • Szerszámcsere, utómunka, korrekciók elvégzése
  • Egyszerű karbantartási, tisztítási feladatok a gépen

Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakmai végzettség, műszaki rajz olvasása
  • 3 műszak vállalása
  • Önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: br. 14,50 - 15 euró / óra + kiegészítő pénz (nettó 24 euró / munkanap) + éjszakai pótlék
  • Német partner által intézett ingyenes szállás
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Helyek Külföld
Kategória Gyártás / Termelés
Külföldi munka
Egyéb
Aktiválás időpontja 2019.04.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre