www.cvonline.hu

CNC élhajlító gépkezelő - 63512 Hainburg, 68519 Viernheim

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Németország

Munkavégzés helye: Németország, 63512 Hainburg, 68519 Viernheim

Munkakezdés: azonnal

Kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

CNC élhajlító gépkezelőket

Az Ön feladata:

– Trumpf vezérlésű CNC élhjlító gépek kezelése, programozása

– lemezek hajlítása

– 3 műszakos munkavégzés hétfőtől péntekig (reggeli műszak 6-14 óra / délutáni műszak 14-22 óra / éjszakai műszak 22-6 óra)

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– munkatapasztalat CNC élhajlító gépek kezelésében, programozásában

– előny: szakirányú végzettség

– saját autó (bejáráshoz)

– önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés, biztosítás, bejelentés

– fizetés: nettó 2100 euró havi bér (1- es adókategóriában) + túlóra pótlékok

–  szállás szervezett, de nem fizetett

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Nyomdai kisegítői feladatok nyugdíjasoknak

Human Centrum Kft.

Egészítse ki nyugdíját és kamatoztassa tapaszt...
Hajdú-Bihar

Drazsírozó

Felföldi Édességgyártó Kft.

Debreceni székhelyű cég keres drazsírozó m...
Debrecen, Hajdú-Bihar

Hardware developer

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Elektronikai termék tervezése/f...
Veszprém