Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

CNC élhajlító – Németország, 73333 Gingen an der Fils és 89312 Günzburg

Silverhand Hungary Kft
Régió: Magyarország, Külföld

Hozzáadva: 2019.11.17.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.

Németország

Munkavégzés helye: Németország, 73333 Gingen an der Fils és 89312 Günzburg

Munkakezdés: azonnal

Németországi partnerünknek keresünk hosszútávra, azonnali kezdéssel

CNC élhajlítókat (2 fő)

Az Ön feladata:

  • Trumpf CNC gépek kezelése, mérések végzése 10 – 20 darabos szériaszámon

Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség, műszaki rajz olvasása
  • B kategóriás jogosítvány és saját személygépkocsi munkába járáshoz
  • Munkaidő: minimum 35, maximum 60 óra/hét, heti 5-6 nap vállalása szükséges, havi 168 óra - Túlóra vállalható (25% túlóra pótlék)

Amit nyújtunk:

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszútávú munkalehetőség, előre lépési lehetőség
  • Fizetés: nettó 10,40 – 10,80 euró / óra + kiegészítő pénz (nettó 45 euró / munkanap)
  • Német partner által intézett szállás (egyágyas szoba internettel, melynek összege a havi fizetésből kerül levonásra, kb. 350 – 450 euró között)
  • Túlórázási lehetőség
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Helyek Magyarország
Külföld
Kategória Gyártás / Termelés
IT / Informatika
Külföldi munka
Egyéb
Aktiválás időpontja 2019.11.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre