Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CNC elektromos karbantartó

  • Company_icon Randstad Hungary Kft.
  • Location_icon Budapest
  • A hirdetés 117 napja lejárt
Budapesti telephelyű multinacionális partnerünk megbízásából keresünk CNC elektromos karbantartót a 15.kerületbe.
- Karbantartási tevékenységek dokumentálása
- CNC megmunkáló gépek és célgépek megelőző karbantartása (3-4-5 tengelyes megmunkáló központok, CNC köszörűk és szikraforgácsoló gépek)
- Javítási, felújítási feladatok elvégzése
- Ad hoc gépmeghibásodások elhárítása
- Tervezett, időszakos karbantartások elvégzése
- A gépek zavartalan működésének biztosítása, rendeltetésszerű használata
- Mechanikus karbantartók támogatása

Elvárás

- Gépipari szakmunkás vagy technikusi végzettség
- 1-3 éves CNC gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
- Siemens, Heidenhein, Unipro, és AEG vezérlések karbantartási ismerete

Előny:
- Multinacionális környezetben szerzett tapasztal
- Emelőgép kezelői végzettség (darukezelő)
- SAP karbantartási modul ismerete

Amit nyújtunk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet:
viktoria.takacs@randstad.hu címen, vagy érdeklődni a 0630/883 23 92 telefonszámon.

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás
Aktiválás időpontja 2018.08.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre