www.cvonline.hu

CNC alkalmazástámogató szakember/Alkalmazás technológus

Régió: Pest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2018.08.13.
Hirdetés azonosító: 1788949

Megye:

Pest megye

A pozíció leírása:

Szerszámgépkereskedelemmel foglalkozó megbízó cégünk részére keresünk alkalmazástámogató szakember/alkalmazás technológus munkatársat.

Feladatkör, felelősségek:

Feladatok:

• CNC programozási feladatok elvégzése

• Műszaki támogatás nyújtása a felhasználók és az értékesítők részére

• CNC gépkezelési oktatások megtartása

• Beüzemelések és szervizes kollégák támogatása

• Ciklusidő számítások, technológiák készítése

• Kulcsrakész projektek előkészítése és kivitelezése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• CNC szerszámgépek alapvető ismerete (maró, eszterga, köszörű, szikraforgácsoló),

• Fémforgácsolásban és cnc (ISO) programozásban szerzett minimum 2 éves tapasztalat,

• Műszaki beállítottság (szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség),

• „B” kategóriás jogosítvány, többéves gépjárművezetői tapasztalattal,

• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (CAD/CAM ismeret előny),

• Nagyfokú utazási hajlandóság, rugalmasság, terhelhetőség, motiváltság

• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:

• angol nyelvtudás

• szikraforgácsoló gyakorlat

A megbízó cég profilja:

Pest megyében található megbízó cégünk 20 éve foglalkozik szerszámgépek kereskedelmével, szervízelésével, valamint alkatrésszel történő ellátásával.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (fizetés, bónusz, autó, laptop, telefon),

• Albérleti hozzájárulás

• Stabil munkáltatói háttér (20 éve a piacon),

• Szakmai képzések (gyártói és belső képzések),

• Innovatív termékek, megoldások és technológiák megismerése

• Dinamikus szakmai fejlődés,

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Pest
Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2018.08.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre