Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Cloud Security Architect (B23CSA)

  • A hirdetés 52 napja lejárt

Cloud Security Architect

Ha aktív tudással rendelkezel Azure vagy Microsoft operációs rendszerekkel, ha élvezed, hogy létrehozhatsz biztonsági rendszereket, ha képzett vagy az O365 biztonsági termékek tervezésében és működtetésében, akkor ezt az állást neked találták ki!

Pozíció azonosító: B23CSA
Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Feladatok

  • Azure-os biztonsági eszközök és fejlesztések implementálása
  • Belső képzések szervezése az IT csapat részére
  • Olyan új biztonsági eszközök keresése és felülvizsgálata,amelyek illeszkedhetnek a cég biztonsági rendszerébe
  • Az Active Directory védelmének megtervezése és fejlesztése
  • Tanácsadás a fejlesztői csapat számára

Elvárások

  • 6+ év fejlesztői tapasztalat
  • 4+ év munkatapasztalat IT security területen
  • Identity management és endpoint biztonsági megoldások ismerete- tapasztalat legalább egyben az alábbiak közül: Intune, Azure AD, SCCM, SCOM, Azure proxy, ADFS
  • MCSE mobility és MCSA Office 365 certifikáció
  • Folyékony angol tudás
  • Meggyőző és magabiztos fellépés
  • Koncentráltság, energikusság, felelősségteljesség, jó ítélőképesség

Egyéb információ

  • Világszínvonalú szoftverek fejlesztése a kutatási és fejlesztési központok együttműködésében Magyarországon és Bostonban
  • Agilis környezet, gyors fejlődési lehetőség
  • Partnerünk termékeit felhasználók milliói használják naponta
  • Workshopokon, konferenciákon, tréningeken való részvételi lehetőség a szakmai fejlődés jegyében
  • Nemzetközi viszonylatban is versenyképes fizetés és juttatások
  • Ingyenes e-bookok és interaktív angol nyelvi tanfolyamok
  • Izgalmas és változatos munkakörnyezet
  • Az iroda Budapesten az Andrássy úton, a Deák tértől nem messze található
  • Kerékpár és longboard barát munkahely, ‘Bring-your-pet-to-work” napok

Helyek Budapest
Pest
VI. kerület
Kategória IT / Informatika > Adatbiztonsági szakértő, It szakértő, It-vezeto, Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre