www.cvonline.hu
Citrix Rendszeradminisztrátor
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.07.03.
Jelentkezési határidő: 2014.07.21.
Hirdetés azonosító: 669369
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat, hosszú távú budapesti munkavégzésre a következő pozícióba.

Feladatok

  • Virtuális rendszerek üzemeltetése, a felmerülő incidensek, change-ek megoldása
  • Rendszerfelügyelet, rendszerfrissítés
  • Alkalmazásokkal kapcsolatos problémák megoldása
  • Dokumentációk, jelentések készítése

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség, vagy annak megfelelő több éves releváns tapasztalat rendszer-, ill. szerverüzemeltetés területén
  • Virtuális rendszerek üzemeltetésében szerzett gyakorlat és/vagy képesítés (pl. Citrix , VMware, HyperV)
  • Erős kommunikációs szintű német és angol nyelvtudás
  • MS szerverek ismerete
  • Hajlandóság többműszakos és hétvégi munkavégzésre, ill. igény esetén külföldi betanulásra
  • Nyitottság új ismeretek megszerzésére, proaktív személyiség
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Csapatszellem

Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Belső tréningek
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Multinacionális környezet: részvétel a vállalat nemzetközi projektjeiben

Kategória
IT / Informatika
Régió