Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Ciklikus leltáros - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.10.08.
Jelentkezési határidő: 2019.10.22.

Ciklikus leltáros

Veszprém

Feladatok:

  • Leltár indítása ABC analízis alapján
  • Leltár számolási adatainak egyeztetése az analitikával
  • Leltár eltérések lehetséges okainak feltárása, javaslattétel
  • Leltárban érintett társterületekkel való állandó kapcsolattartás
  • Közreműködés a logisztikai operatív mutatószámok rendszeres (napi, heti, havi) frissítésében
  • Közreműködés az éves leltár előkészítésében, szervezésében, lebonyolításában, elemzésében

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Raktári környezetben szerzett legalább 1 éves tapasztalat előny
  • SAP ismeret előny
  • Alapfokú angol nyelvtudás előny
  • Számítógépes alapismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bér
  • Cafeteria
  • Étkezési támogatás
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárás támogatása

A munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító Partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Egyeb logisztikai állás, Logisztikai asszisztens
Szakmunka / fizikai munka > Raktáros
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre