Ugrás a tartalomra

CI Manager - Veszprém megye (Referenciaszám: HM-2323)

Feladatok:

  • Költségcsökkentési lehetőségek folyamatos vizsgálata, költségcsökkentési projektek megszervezése és vezetése az éves kitűzött cél elérése érdekében
  • 5S fenntartása és fejlesztése a termeléssel karöltve, auditok ütemezése, eredmények kommunikálása
  • Elismerési/jutalmazási rendszer működtetése, folyamatos fejlesztése
  • Workshop-ok előkészítése és lebonyolítása (Kaizen, Lean, 5S stb), az ott meghatározott akciók nyomon követése.
  • Hó végi riportok elkészítése, CI eredmények pontos és időben történő jelentése, valamint a projektek zárásához szükséges evidenciák elérhetőségének biztosítása
  • Fejlesztési projektek megosztása más gyárakkal, projektek megvalósításának kezdeményezése és támogatása
  • Csapat vezetése a CI terv elérésére, előrehaladás folyamatos nyomon követése a folyamatok optimálása érdekében
  • Jobbító javaslati rendszer működtetése és folyamatos fejlesztése, auditok elvégzése, akciók definiálása az eltérések megszüntetésére

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Releváns tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Autóipari tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Képzési és fejlődési lehetőségek
  • Kiemelkedő bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Menedzser bónusz

A munkavégzés helye:

Veszprém megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el az önéletrajzát, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-2323-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-es mobilszámon.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Veszprém
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása