www.cvonline.hu

Chief accountant

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.01.26.
Jelentkezési határidő: 2016.05.14.

Pozíció leírása / Job description

A világ egyik legnagyobb olyan multinacionális vállalatához keresünk FŐKÖNYVELŐ/CHIEF ACCOUNTANT-t! A vállalat többféle természeti erőforrás kitermelésével és hasznosításával is foglalkozik. A vállalatcsoport több mint 90 féle alapárucikk előállításában és kereskedelmében vesz részt, tevékenységét 150-nél is több bányában és kohászati üzemben, olajgyártó és mezőgazdasági létesítményben fejti ki.

Feladatok:

- Főkönyvelői feladatok ellátása
- Számviteli politika, belső szabályzatok elkészítése, aktualizálása
- Havi és éves zárási munkák szakmai felügyelete
- Éves beszámolók elkészítésének koordinálása
- IFRS átállási projekt vezetése
- Gondoskodik a tárgyi eszközök, immateriális javak, készletek pénzügyi törvényeknek megfelelő, naprakész nyilvántartásáról
- Havi mérlegegyeztetések megszervezése. lebonyolítása, dokumentálása
- Számviteli területhez kapcsolódó projektek vezetése

Elvárások:

- Felsőfokú szakirányú végzettség, mérlegképes könyvelői végzettség
- Több éves termelő vállalatnál, számviteli területen szerzett tapasztalat
- IFRS standardok ismerete és alkalmazásában való jártasság
- Auditori vagy kontrolleri tapasztalat
- SAP ismerete
- Projektmenedzsment tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs és interperszonális képességek, analitikus gondolkodásmód
- Proaktivitás, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

- Multiancionális környezet
- Megbízható munkakörnyezet
- Kiváló fix bér és egyedülálló juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -