Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

C/C++ beágyazott fejlesztő

  • Company_icon Randstad Hungary Kft.
  • Location_icon Budapest
  • A hirdetés 103 napja lejárt
Csatlakozzon partnerünkhöz, egy nemzetközi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar radartechnikai vállalathoz, amely a magyar mérnöki kultúrát és innovációs szellemet erősíti és világszínvonalú termékeket, szolgáltatásokat nyújt. Partnerünk fő profilja a védelmi és biztonsági piacra történő hardver- és szoftvertermékek fejlesztése. A cég bővülő csapatába most C/C++ beágyazott fejlesztő pozícióba keres kollégát.
A leendő kolléga feladata lesz:
- beágyazott rendszerek vezérlő szoftverének megtervezése és implementálása C/C++ nyelven, Linux környezetben
- szoftver modulok tesztelése
- tervezés, implementálás és tesztelés dokumentálása
- együttműködés egyéb fejlesztő csapatokkal.

Elvárás

- Mérnöki vagy fizikusi/matematikusi diploma (MSC)
- Programozási tapasztalat Linux környezetben
- Minimum 5 év C++ programozási tapasztalat
- Gyakorlat beágyazott rendszerek programozásában
- Angol nyelv ismerete

Előnynek számít:
- Hálózati protokollok ismerete
- Gyakorlat Linux driver programozásában
- Párhuzamos és konkurens programozásban való jártasság
- GPGPU programozásban szerzett tapasztalat
- UML/Python ismerete
- High Performance Computing tapasztalat
- Érdeklődés jelfeldolgozás iránt,
- Gyakorlat automatizált tesztek elkészítésében
- Verziókövetési rendszerek ismerete
- Elhivatottság a beágyazott rendszerek iránt

Amit nyújtunk

- Versenyképes fizetés
- Tapasztalatszerzés nemzetközi környezetben
- Változatos feladatok
- Az önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége
- Dinamikus, összetartó csapat

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika > Rendszerfejlesztő
Aktiválás időpontja 2018.08.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások

Randstad Hungary Kft.

Csatlakozzon partnerünkhöz, egy nemzetközi hátt...
Budapest

C++ fejlesztő

Schönherz Iskolaszövetkezet

Belvárosi irodával rendelkező startup Partnercé...
VIII. kerület, Budapest, Pest

C# fejlesztő

Számítógépes programozással foglalkozó partnerü...
Debrecen, Hajdú-Bihar