Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

C#/ASP.NET PROGRAMOZÓ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Jász-Nagykun-Szolnok

Hozzáadva: 2019.09.19.
Jelentkezési határidő: 2019.09.30.

Többszörösen innovációs díjjal kitüntetett cég keres C#/ASP.Net programozó munkatársat szolnoki irodájába.

Milyen feladatok várnak Rád?
  • termelésirányítási rendszer fejlesztése
Mit kínálunk munkádért cserébe?
  • “A” osztályú irodaházban minőségi körülmények közötti munkavégzést
  • Kiváló szakemberekből álló fiatalos csapatot
  • Versenyképes jövedelmet és kiszámítható életpályát
  • Szakmai kihívásokat, fejlődési lehetőséget
  • Havonta céges pizzaparty-t. :)
Milyen elvárásoknak kell megfelelned?
  • C#/ASP .Net fejlesztői ismeretek
  • SQL ismeretek
  • Kreativitás, magas szintű önállóság

Mi jelenthet előnyt jelentkezésed során?
  • Gyártás területén szerzett  tapasztalat
Munkavégzés helye: Szolnok

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.09.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre