www.cvonline.hu

Call centeres munkatárs

  • A hirdetés 96 napja lejárt

Magyar tulajdonban lévő, élő televíziós műsorokat gyártó cég, mely világelső az interaktív televíziózásban, elsősorban külföldi tévécsatornáknak sugároz adásokat.

CALL CENTERES MUNKATÁRSAKAT

KERES

Feladatok:

  • Kimenő hívások kezelése (értékesítés)
  • Elősegíteni, hogy a szolgáltatás használói pozitív élményben részesüljenek
  • Adminisztráció

Elvárásaink:

  • Képesség egy csapat szerves részeként dolgozni
  • Jó beszédkészség, tudj kommunikálni
  • Hajlandóság új képességek elsajátítására
  • Általános számítógépes és irodai alkalmazások kezelése
  • Türelem
  • Határozottság és nyitottság
  • Minimum középfokú végzettség

Jó, ha van, de nem feltétel:

  • Call centeres tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Bejelentett munkaviszony
  • Egy jól bevált csapat részeként dolgozhatsz
  • Dinamizmus, lendület
  • Teljes munkaidős állás
  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, fényképes önéletrajzod vájuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Telefonos értékesítő
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű