www.cvonline.hu

Call Center Operátor

  • A hirdetés 1369 napja lejárt
Multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba: Call Center Operátor

Feladatok:
  • Folyamatos kapcsolattartás a munkatárs saját felelősségi körébe tartozó, dedikált ügyfeleivel telefonon és e-mail-en keresztül
  • A meglévő ügyfelekkel kapcsolatban valamennyi kérés, reklamáció, adatszolgáltatási igény ellátása
  • Adminisztratív feladatok ellátása, riportok készítése
  • Közvetlen felettes munkájának támogatása,
  • Együttműködés társosztályokkal, nemzetközi társcsoportokkal
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó szervező és kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
Amit kínálunk:
  • Amit partnercégünk kínál:
  • Versenyképes bércsomag
  • Szakmai továbbképzések
  • Felelősségteljes, komplex feladatkör
  • Stabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Amit mi kínálunk:
  • Támogatjuk a teljes kiválasztási folyamat alatt
  • Piaci ismereteinkre támaszkodva segítünk rátalálni a kompetenciáinak megfelelő karrierlehetőségre
Munkavégzés helye:
  • Szeged
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.