Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Call Center Operátor

  • E-track Informatikai Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 12 napja lejárt

Magyarországi szállítmány felügyeleti központunkba, folyamatos munkarendbe (24/7) keresünk idegen nyelveket beszélő ügyfélszolgálati operátorokat, a következő nyelvterületekre: lengyel, szlovák, cseh

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség beszédben és írásban
  • nyelvi készségek
  • alapvető számítógép ismeret

Egyéb feltételek:

  • második nyelv: angol, német, vagy francia, olasz, spanyol nyelvek legalább középfokú ismerete.
  • alapfokú számítógépes ismeretek
  • legalább középfokú végzettség

Előny:

  • több nyelv középfokú ismerete
  • call centeres tapasztalat

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti státusz
  • alapbér+jutalmazási rendszer
  • biztos munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos fejlődés és képzés
  • családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest

Fényképes önéletrajzokat várunk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol, Cseh, Francia, Lengyel, Német, Olasz, Spanyol, Szlovák
Aktiválás időpontja 2019.04.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre