Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Call Center munkatárs

  • OFA Nonprofit Kft.
  • Budapest, Pest, Bács-Kiskun...
  • A hirdetés 39 napja lejárt

Munkaerőpiaci program megvalósításához - munkavállalói és munkáltatói célcsoport kiszolgálásához egyaránt- call center munkatársakat keresünk.

Feladatok:

  • Teljes körű ügyfélkapcsolati feladatok,
  • Help-desk, technikai támogatás az állásportál használatához,
  • Általános információs vonal kezelése,
  • Automata menürendszer (IVR),
  • E-mail, sms, chat és közösségi média kontaktusok kezelése,
  • Munkáltatói elégedettségmérés,
  • Szolgáltatások sikerességének mérése,
  • Munkavállalók és munkáltatók nyomonkövetése.

Elvárás:

  • Minimum középfokú végzettség (min. 2 éves tapasztalat az alábbi területek valamelyikén Help Desk, Call Center elsődlegesen a munkaerő-piaci szolgáltatói szektorból),
  • Vagy munkakörnek megfelelő felsőfokú végzettség,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (szövegszerkesztés, táblázatkezelés, adatbázisok, Internet).

A feladat elvégzéséhez szükséges kompetenciák:

  • Ügyfélközpontú,
  • Monotónia tűrő,
  • Nyitott,
  • Kezdeményező,
  • Empatikus,
  • Precíz és magas szintű adminisztrációs képességgel rendelkezik.

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal – BÉRIGÉNY MEGJELÖLÉSSEL. A tárgyban, kérjük tüntesse fel: „Call Center munkatárs

„A Pályázatkiíró tájékoztatja a meghirdetett munkakörre Pályázókat, hogy az álláshirdetésre beadott adatokat, dokumentumokat, mellékelteket személyes adatként kezeli munkaügyi céllal, jogszabályi felhatalmazás alapján üzleti érdekből. A jogszabályi felhatalmazás alapján a Társaság köteles a felettes szerveinek, mint harmadik félnek az adatok továbbítására.  Önnek, mint érintett személynek joga van kérelmezni az adatkezelőtől az Önre vonatkozó személyes adatokhoz való hozzáférést, azok helyesbítését, törlését vagy kezelésének korlátozását, és tiltakozhat az ilyen személyes adatok kezelése ellen, valamint a joga van az adathordozhatósághoz.  Joga van a hozzájárulása bármely időpontban történő visszavonásához. Jelen esetben a Társaság legfeljebb egy évig megőrzi az adatokat.„

Iratkozzon fel állásértesítőre