Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Call center munkatárs

  • MARSO Kft.
  • Nyíregyháza, Szabolcs-Szatm...
  • A hirdetés 54 napja lejárt

A MARSO KFT, az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata nyíregyházi központjába

munkakörbe keres munkatársat.

FELADATOK:

  • Fogadja és kezeli a beérkező hívásokat, adatbázis felhasználásával megoldja az ügyfelek problémáit vagy továbbítja a megfelelő ügyintézési szintre
  • Segítséget nyújt, ügyeket intéz, követi az ügyféladatokban történt változásokat

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek

ELŐNYT JELENT: Call centeres munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Modern, igényes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség a személyre szabott, cég által finanszírozott képzéseken
  • Fiatalos, összeszokott csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Nyíregyháza Nyugati 1 utca 12.

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszésedet, a pozíció megjelölésével küldd el önéletrajzodat.

Helyek Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Telefonos értékesítő
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre