Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CAD/CAM programozó

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.
Régió: Kaposvár, Somogy

Hozzáadva: 2019.05.15.
Jelentkezési határidő: 2019.05.16.

Török tulajdonban lévő szélenergia ipar és egyéb megújuló energiaforrás előállítóknak beszállító partnercégünk kaposvári leányvállalata részére keresünk egy olyan CAD/CAM programozásban jártas szakembert, aki több éves tapasztalatával a vállalat stabil munkatársává válhat az alábbi nyitott pozícióban:

Feladatok, amelyben az Ön szakértelmére számítanak:

  • Visszamodellezéssel kapcsolatos feladatok ellátás
  • CAD elvégzése a minőségirányítás, eladás, termelés és beszerzés számára
  • Nesting folyamatában való részvétel
  • CAM programozás, archiválás és kódolás
  • Előzetes Anyaglista (BOM), csomagolási lista és csomagolási instrukciók elkészítése
  • Előzetes vágási idő és melléktermék arány megadása
  • A megmunkálási és ellenőrzési folyamtok utókövetése a tömegtermelésig
  • Technikai támogatás a beszerzés, eladás, raktározás és termelés számára

Elvárások az állás betöltéséhez:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Végzettség kapcsolódó területen
  • 2+ év tapasztalat CAM CAD terén
  • Felhasználói szintű MS Excel, Word, PowerPoint
  • Csapatjátékos hozzáállás és stratégiai gondolkodásmód
  • Nagyfokú precizitás

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes fizetés és bónuszok
  • Nemzetközi, stabil munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Karrierlehetőség egy olyan cégnél, ahol az újító gondolkodást támogatják
  • Támogató felsővezetői réteg
Helyek Kaposvár
Somogy
Kategória Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
IT / Informatika > Cad szakértő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre