Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CAD Konstruktőr (műszaki rajzoló)

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.10.16.
Jelentkezési határidő: 2019.10.16.

Német hátterű épületgépészeti, energiatechnikai mérnöki szolgáltató megbízónk csapatába

CAD Konstruktőrt (műszaki rajzolót)

keresünk.

Feladatok

  • 2D és 3D épületgépészeti rendszerek tervezése, az előtervezéstől a szerelési tervek elkészítéséig, mérnöki útmutatás alapján
  • Kapcsolási rajzok és sémák elkészítése a szakági előírások figyelembevételével
  • Gépészeti rendszerek önálló dimenzionálása (komplett légcsatorna hálózat besszívástól a kifúvásig, fűtési/hűtési csőhálózatok, stb.)
  • Rendszerelemek kiválasztása és dimenzionálása pl. ventillátorok, szivattyúk, elzárók, szelepek stb.
  • Felmérések készítése az építkezések helyszínén
  • A megrendeléshez szükséges anyaglisták elkészítése
  • Alvállalkozói, beszállítói felmérések és teljesítések ellenőrzése
  • Megvalósulási tervdokumentáció önálló összeállítása

Elvárások

  • Épületgépész mérnök diploma
  • Angol vagy német nyelvtudás

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Műszaki rajzoló
Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.09.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre