Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

C++ szoftvermérnök ipari automatizálási területre (B36cppia)

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 147 napja lejárt

C++ szoftvermérnök ipari automatizálási területre

Magyarország vezető szoftverháza keres világszínvonalú fejlesztési projektekre, fiatalos, dinamikusan fejlődő csapatukba új kollégákat.

Pozíció azonosító: B36cppia
Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • Ipari automatizálási platform alrendszerének fejlesztése C++ nyelven agilis módszerekkel
    Unit/modul teszt készítése, egyedi tesztkörnyezet fejlesztése és karbantartása
  • Hibakeresés, széles spektrumú analizálás, teszt eredmények kiértékelése
  • Hiba- és verziókövető rendszer kezelése
  • Kommunikáció a külföldi partner csapataival
  • Felmerülő igények implementálása
  • Idegen nyelvű kapcsolattartás, dokumentálás
  • Csapattagok szakmai támogatása (technical support, code review)
  • Időszakosan, néhány napos ausztriai / szlovákiai munkavégzés

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Logikus, innovatív gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet
  • Alapszintű C++ ismeret
  • Script nyelv(ek) ismerete
  • OOP-ben, OOD-ben való jártasság
  • Új technológiák iránti nyitottság, tanulási vágy
  • Aktív kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás

Előny

  • Tesztelési és tesztautomatizálási módszerek ismerete
  • Ipari automatizálás terén szerzett tapasztalatok
  • HTML / XML ismeret
  • ISTQB-CTFL képesítés
  • C# és egyéb programnyelvek ismerete
  • Design pattern-ek használatában való jártasság
  • Hibakövető és verziókezelési eszközök ismerete
  • Német nyelvtudás
  • Adatbázis ismeretek (MSSQL/SQL Lite)

Egyéb információ

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Napi szintű idegennyelv használat
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök
IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.09.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre