Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

C# szoftverfejlesztő

  • RecruIT Kft.
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 39 napja lejárt

Magyarország vezető szoftverháza keres orvostechnológiai fejlesztési projektekre, fiatalos, dinamikusan fejlődő csapatába

C# fejlesztő

kollégát.

Pozíció azonosító: B36C#O
Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • Új funkciók tervezése és implementálása Scrum módszertan szerint
  • Átlátható, biztonságos, karbantartható kód készítése
  • Az elkészített funkciók megfelelő tesztlefedettségének biztosítása
  • Csapaton belüli code review-kon való aktív résztvétel

Elvárások

  • .NET / C# programozói tapasztalat
  • Visual Studio ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Igény a minőségi munkavégzésre és a folyamatos fejlődésre

Előny

  • WPF, WinFowms és UWP technológiák ismerete
  • Az agilis fejlesztés területén szerzett tapasztalat

Egyéb információ

  • Dinamikus érdekes feladatok
  • Külföldi projektekben való részvétel lehetősége
  • Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Folyamatos szakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban
  • Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kerékpárosbarát munkahely
  • Rugalmas munkarend

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre