Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

C# / .NET SZOFTVERFEJLESZTŐ

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Több éves szakmai tapasztalattal rendelkezel? Szoftverfejlesztőként nem találod a helyed?

Nincs elég kihívás az életedben?

Nem tudod valóra váltani az álmaid?

Hozz egy jó döntést! – jelentkezz!

VÁLTOZTASD MEG A DIGITÁLIS  VILÁGOT VELÜNK -

OKOS GYÁRAT ÉPÍTÜNK SZERTE A VILÁGON!

Kik vagyunk mi? Úttörők az autóiparban, akik tudást és energiát nem sajnálva hamarosan újra tervezik a világ  használtautó piacát. Hogy hogyan? Építettünk egy olyan műszert, amelyet még nem látott a világ. 12 világszabadalom, határtalan innováció – egy termékben.  A jelentős autóipari múlttal rendelkező  német API biztonságot adó  szárnyai alatt kínálunk lehetőséget arra, hogy te is  részese lehess ennek a nemzetközi sikertörténetnek.

KÉSZEN ÁLLSZ?

C# / NET. (m/f) SZOFTVERFEJLESZTŐ

Feladatok:

  • innovatív digitalizálási megoldások kidolgozása – különböző szakemberek bevonásával
  • agilis munkakörnyezetben való munkavégzés
  • testre szabott megoldások fejlesztése, ismétlődő folyamatok automatizálása
  • szoftverfejlesztés naprakészen tartása
  • nyílt forráskódú alkalmazások használata és továbbfejlesztése
  • műszaki specifikációk fejlesztéseiben való aktív részvétel
  • aktív részvétel a termékfejlesztésben

Elvárások:

  • a legújabb megoldások  iránti fokozott érdeklődés, a tudás átadásának képessége
  • főiskolai / egyetemi szakirányú végzettség
  • C# és különböző .NET keretrendszerekben való jártasság
  • adatbázisokkal kapcsolatos és mikroszervizekben szerzett tapasztalatok
  • felhőalapú szolgáltatásokban szerzett tapasztalat
  • a jelenlegi webes technológiák biztonságos kezelése
  • rugalmasság az új megoldásokra
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre