Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

C++ fejlesztő

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest, VII. kerület
  • A hirdetés 12 napja lejárt

Partnercégünk a világ egyik legnagyobb amerikai tulajdonban lévő bróker cége, mely napi szinten több szász ezres tranzakciót bonyolít le globális szinten. Budapesti irodájuk bővülő csapatába keresünk C++ fejlesztő kollegákat

Pozíció azonosító: B117C

Munkavégzés helye: Budapest-VII. kerület

Feladatok

  • Webes és önálló alkalmazások tervezése fejlesztése és karbantartása
  • Belső saját bróker platform fejlesztése
  • Jutalék kifizető rendszer fejlesztése

Több projektre és több tapasztalati szinten keresünk munkatársakat!

Elvárások

  • Informatika, mérnöki vagy matematika területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Komplex tapasztalat 1-5 év C++ fejlesztésben
  • Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Erős matematikai és analitikus gondolkodás
  • Kiváló problémamegoldó képesség, komplex problémák megoldásához
  • Product owner-i szemléletmód
  • Percíz és önálló, másoktól független munkavégzés

Előny

  • PhD tudományos fokozat
  • Aktív részvétel egyetemi tudományos körökben, vagy matematikai versenyeken

Egyéb információ

Amit partnerünk nyújt

  • Kiemelkedően magasan kvalifikált munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődés támogatása – korlátlan udemy használat
  • Piacvezető kompenzációs csomag
  • Kétszeri éves bónusz kifizetés
  • Medicover csomag
  • Napi étkezés támogatás
  • Ingyenes és korlátlan konditerem használat
  • BKK bérlet
  • Rugalmas munkaidő, törzsidő nélkül
  • Utazási lehetőség évente egyszer a New York-i központba

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
VII. kerület
Kategória Gyártás / Termelés > Automatizálás
IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre