Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

C# fejlesztő (XIII. kerület) - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 18 napja lejárt

Partnerünk nem csak multinacionális vállalatoknak, de kis- és középvállalatoknak is magas színvonalú szolgáltatásokat biztosít pénzügyi, távközlési és villamosipari célú szoftverek fejlesztésében. Ez mellett széleskörű ismeretekkel rendelkező fejlesztői csapatuk folyamatosan törekedik új területek felfedezésére.

Ha fontos számodra a szakmai fejlődés és ezért hajlandó vagy tenni is, akkor itt biztosan kihozzák belőled a maximumot!

C# fejlesztő

Feladatok:

  • Specifikáció alapján újabb funkciók implementálása, meglévők módosítása
  • Unit tesztek tervezése és unit tesztek írása
  • Framework fejlesztésben való részvétel
  • Újrahasznosítható komponensek fejlesztése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • CSS, HTML, . NET keretrendszer ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Proaktív, logikus gondolkodásmód
  • Pontos, igényes és felelősségteljes munkavégzés
  • Fiatalos, dinamikus személyiség
  • C# ismeret (tesztünkön elért legalább 65%-os eredmény)
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Alapfok)

Amit a cég biztosít:

  • Folyamatos belső és külső képzési lehetőségek, ezzel elősegítve a folyamatos fejlődést
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Könnyen megközelíthető, jól felszerelt iroda
  • Szabadon fogyasztható víz és kávé, hogy mindig gördülékenyen menjen a munka

Munkaidő:
Hétfőtől Péntekig, 8-17 óráig ráérésedtől függően

Heti óraszám:
20 - 40 óra

Munkavégzés helye:
Budapest XIII. kerület

Fizetés:
Br. 1500-2000 Ft/óra

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > IT, informatika
IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre