Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

C# fejlesztő- diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 4 napja lejárt

Számítógépes programozással foglalkozó partnerünk számára keressük új

junior fejlesztő

munkatársukat!

Jelentkezz, ha úgy érzed stabil C# ismerettel rendelkezel és szeretnél tagja lenni egy jó hangulatú csapatnak, ahol egy senior munkatárs patronálása mellett tovább fejlesztheted tudásodat!

Feladatok:

  • Egy 3-4 fős csapat tagjaként egy senior fejlesztő mellett C#/.Net MVC webalkalmazás-fejlesztésben kell majd részt venned.

A betanulás első 3 hónapjában a csapat mentora is segíteni fogja munkádat!

Elvárások:

  • Nappali tagozaton folytatott aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Referencia feltüntetése az önéletrajzban

Munkaidő:

  • kötetlen, a munka 20%-a megbeszélés alapján otthonról végezhető

Elvárások

  • C# programnyelv stabil középfokú ismerete és az alábbi technológiák alapszintű ismerete: MSSQL – PostgreSQL, EntityFramework – Nhibernate, MVC, HTML5, CSS, BOOTSTRAP

Kiválasztásnál előnyt jelent

  • Legalább 1 éves munkatapasztalat
  • Saját laptop

Heti óraszám

32 - 40 óra

Munkavégzés helye

Debrecen + alkalmanként otthonról

Fizetés

Br. 1400 Ft/óra

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika > Programozó, Webmester
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.01.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre