Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

C#/ASP.NET fejlesztő gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2019.02.17.
Hirdetés azonosító: 2303045

Egy 1990-ben alapított orvostechnikai területen tevékenykedő innovatív magyar vállalkozás részére keresünk C#/ASP.NET fejlesztői pozícióba munkatársakat. A cég PC alapú EKG-rendszerek és automatikus vérnyomásmérők tervezésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Az elmúlt néhány évben emellett web-alapú és mobilalkalmazások fejlesztésével bővült a tevékenységi kör, a termékek minőségét és a felhasználók elégedettségét az ISO 13485 minőségbiztosítási rendszer garantálja.

Feladatok:

  • .NET keretrendszerben fejlesztett szoftverek csoportos fejlesztésében történő aktív részvétel
  • egységtesztek készítése
  • kisebb fejlesztési projektek önálló kivitelezése

Elvárások:

  • aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • folyamatban lévő vagy befejezett informatikai tanulmányok
  • Windows Forms legalább alapszintű ismerete
  • .NET fejlesztésben szerzett tapasztalat (Visual Studio 2010 vagy újabb, C# nyelven)
  • szakmai angol nyelvtudás (írásban)
  • önálló, megbízható feladatvégrehajtás

Munkaidő

  • hétfőtől péntekig előre egyeztetett beosztás szerint legalább heti 20-25 órában, de 40 órában is van lehetőség dolgozni

Amit kínálunk

  • igényes munkahely
  • kezdő bérezés: bruttó 1300 Ft/óra
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • karrierlehetőség, hosszú távú perspektíva
  • szakmai gyakorlat letöltésére és igazolására van lehetőség

Előnyt jelent:

  • ASP.NET (MVC) fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • iOS, Android operációs rendszerek ismerete
  • verziókezelő rendszerek (git, SVN) ismerete
  • DevExpress komponensek használatával szerzett tapasztalat
  • Jira, Confluence rendszerek ismerete

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.02.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre