www.cvonline.hu

Bútor értékesítő - Budapest, Savoya Park

  • A hirdetés 181 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata az MMXH Lakberendezési Kft. többek között Möbelix áruházakat üzemeltet.

A Möbelix megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Budapesten, a Savoya Parkban lévő áruházunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Bútor értékesítő

Várjuk fényképes önéletrajzát, ha az alábbi feltételeknek megfelel:

  • Könnyen megtalálja a hangot mindenkivel
  • Érdekli a lakberendezés és az értékesítés
  • Motiválja a teljesítményarányos bérezés
  • Tud önállóan dolgozni

Amit elvárunk:

  • Hasonló területen szerzett kereskedelmi gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Teljesítmény és minőségorientált munkavégzés
  • Együttműködő készség, rugalmasság, pozitív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Versenyképes jövedelem + cafeteria juttatás

Csatlakozzon csapatunkhoz!

Küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát! Az e-mail tárgyában a betölteni kívánt pozíció legyen feltüntetve. („Budapest, Savoya Park – BÚTOR ÉRTÉKESÍTŐ”)

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.02.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre