Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Business Support Gyakornok (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.11.18.
Hirdetés azonosító: 1659666
lejárt
FELADAT
  • Managerek, kollégák általános támogatása
  • Különböző riportok, kimutatások készítése, aktualizálása,
  • Adatelemzés, adatfeldolgozás Sharepointos felületen keresztül és/vagy MS Excelben
  • Munkavállalók be és kiléptetésével kapcsolatos adminisztráció
  • Kapcsolattartás belső szervezeti egységekkel
  • Táppénzes igazolások kezelése
  • Belföldi/külföldi kiküldetés
  • Elszámolások kezelése
  • Eszközök megrendelésének koordinálása
  • Rendezvények szervezése
  • Ad hoc feladatok
PROFIL
  • Felsőfokú tanulmányok folyamatban
  • Legalább 1 év előrelátható munkavállalás
  • Angol nyelv folyékony, megbízható kommunikációs szintű használata
  • MS Excel magabiztos használata
  • Agilitás
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Segítőkészség, türelem, emberközpontúság
  • Szervezési, ügyintézési tapasztalat, német nyelvtudás előnyt jelenthet

Iratkozzon fel állásértesítőre