Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Business Operation Consultant (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.09.30.
Hirdetés azonosító: 1646847

FELADAT
  • Vezetői meetingek előkészítése, levezetése, protokoll írása
  • Közvetlen üzleti támogatást nyújtása német vezetők számára
  • Feladatok kiosztása
  • Elemzések készítése
  • Döntésmegelőző egyeztetések előkészítése
PROFIL
  • Folyékony német nyelvtudás
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év tapasztalat asszisztencia területén
  • 30% utazási hajlandóság - (havonta egy hét Németországban)

Iratkozzon fel állásértesítőre