Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Csorvás

Hozzáadva: 2019.11.21.
Jelentkezési határidő: 2019.12.05.

Szeretnél egy új környezetben, új kollégák között szakmailag fejlődni és eddigi tapasztalataidat hasznosítani?
Van műszaki affinitásod és érdekel az informatika világa?
Rendelkezel legalább 3 éves értékesítői/üzletfejlesztési tapasztalattal?
Szeretsz önállóan dolgozni és beosztani az idődet?

HA, igennel válaszoltál Rád vár ez a lehetőség! Ragadd meg most az alkalmat és katt a jelentkezem gombra!

Válaszd Megbízónkat, ugyanis:

Partnerünk az ország vezető IT cégei közé tartozik. Folyamatosan képzik kollégáikat, hogy a szoftverfejlesztés, az IT infrastruktúra és a digital signage területén is a legoptimálisabb megoldásokat nyújthassák megrendelőiknek, akik közt vannak startupok, nagyvállalatok és állami intézmények is.

Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladataid lesznek?

  • Szoftverfejlesztés és saját termékek, szolgáltatások értékesítése főként külföldre
  • Meglévő ügyfelek kezelése, lead generálása
  • Együttműködés a kontrolling és marketing társosztályokkal
  • Értékesítési terv készítése, költségvetés tervezés

Milyen követelményeknek kell megfelelned?

  • Felsőfokú végzettség(diploma megléte)
  • 3-5 éves értékesítésben/üzletfejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat Telco/IT területről
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Magabiztos, határozott fellépés

Előnyben részesítünk amennyiben rendelkezel..

  • Műszaki felsőfokú végzettséggel
  • Német nyelvtudással

Milyen juttatási csomagot kapsz?

  • Tapasztalatodnak megfelelő igazán jó alapbér + bónusz, mely az értékesítési terv alapján alakul
  • Céges gépjármű
  • Céges laptop
  • Céges mobiltelefon korlátlan magánhasználatra
  • Emellett egy szuper, fiatalos csapat tagja lehetsz, akik folyamatosan fejlesztik magukat

Munkavégzés helye: Kecskemét

HA a fentiek alapján úgy döntöttél, továbblépnél a folyamatban, jelentkezz a rendszerünkön keresztül szakmai önéletrajzoddal!

Helyek Csorvás
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre