Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior CRM üzleti elemző

  • AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 26 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. - Értékesítési Igazgatóságának Prémium Üzletága -

pozícióba munkatársát keresi.

Szereted a kihívásokat? Innovatív vagy? Szeretsz stratégiai tervezésben részt venni? Élvezed, ha hetente vezethetsz be új folyamatokat vagy változtathatsz már meglévőn? Közel állnak a számok Hozzád és folyamatosan azon dolgozol, hogy még jobban értsd mire vágynak az ügyfelek? Ha igennel válaszoltál a fentiekre, akkor csatlakozz hozzánk.

Munkavégzés helye: 1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14., Lurdy ház, 3. emelet irodaszint.

FELADATOK, melyek Rád várnak

  • részvétel a CRM rendszer bevezetésében (üzleti folyamatok, igények definiálása, üzleti oldal képviselete)
  • CRM rendszer adatminőségének növelése, CRM üzleti szakértői szerepkör betöltése a vállalat egésze felé
  • meglévő folyamatokhoz kapcsolódó fejlesztési kérések menedzselése, új igények felmérése, implementálása, részvétel a hosszú távú CRM stratégia megalkotásában
  • teljes körű folyamat- és életciklus menedzsment a teljes termékportfolió vonatkozásában a Prémium ügyfélkör számára
  • ügyféléletúthoz kötődő KPI-ok nyomon követése, riporting feladatok ellátása, fejlesztési potenciálok feltérképezése
  • ügyféladatok elemzése, szegmentálás
  • CRM akciók, kampányok tervezése, részvétel a megvalósításában
  • a felmerülő kampányhoz kötődő marketing, kommunikációs feladatok menedzselése
  • ügyfélélményhez, elégedettséghez, lojalitáshoz kapcsolódó projektekben való részvétel

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz

  • felsőfokú végzettség
  • 2 év tapasztalat hasonló pozícióban
  • MS Office (Excel, Word, Power Point, stb.) magas szintű ismerete
  • erős középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • magas fokú precizitás, igényes, önálló munkavégzés
  • határozott fellépés, rugalmasság, jó kommunikációs és együttműködő készség
  • pontos, koncentrált, proaktív hozzáállás
  • gyors helyzetfelismerés, önálló problémamegoldás
  • stabil, multinacionális vállalati háttér
  • versenyképes bérezés
  • támogató munkahelyi légkör
  • hosszú távú munkalehetőség
  • színvonalas munkakörnyezet
  • notebook, mobiltelefon
Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki szakértő
Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.12.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre