Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Business Development Manager - B2B marketing field

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.15.
Jelentkezési határidő: 2019.12.06.

Partnerünkről

Nemzetközileg terjeszkedő, szolgáltatás értékesítéssel foglalkozó startup Partnerünk számára Business Development Manager-t keresünk, aki a magyarországi ügyfélkapcsolatok kiépítéséért lesz felelős.

Feladatok

A munkatárs célja a magyarországi üzletfejlesztés, jelenlét kiépítése, B2B ügyfelekkel  való kapcsolat kiépítése, személyes tárgyalások, prezentációk lebonyolítása angol és magyar nyelven.

Feltételek

B2B szektorban, főleg média/online marketing/reklám/finanszírozási területen szerzett legalább 2-3 éves értékesítési tapasztalat, 2-3 év vezetési tapasztalat, folyékony angol nyelvtudás, B kategóriás jogosítvány.

Partnerünk által nyújtottak

Új munkatársuknak a vállalat kiemelkedő fizetést és bónuszrendszert, rugalmas munkavégzést, home office lehetőséget, céges autót és innovatív nemzetközi startup hátteret kínál.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre