Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Business Analyst

Trenkwalder Kft
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.04.24.
Jelentkezési határidő: 2019.05.06.

Magyar tulajdonban lévő, hazai és nemzetközi piacon is jelenlévő, szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnerünkhöz keresünk kollégát Business Analyst pozícióba. Partnercégünk MS Certified partner, személyre szabott megoldásokat kínál ügyfeleinek, egyedi és dobozos termékfejlesztés is portfóliójukba tartozik.

  • Az üzleti folyamatok és elvárások felmérése
  • Javaslattétel új folyamatok kidolgozására vagy a jelenlegiek fejlesztésére
  • Funkcionális specifikációk, dokumentációk elkészítése
  • A tesztelési folyamat támogatása
  • Ügyfél igények és specifikációk egyeztetése
  • Folyamatos ügyfélkommunikáció a fejlesztési folyamat alatt

  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 év tapasztalat
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Átfogó IT technológiai tudás, szoftverfejlesztés folyamatának kiemelkedő ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Megoldás és eredmény orientált beállítottság, jó kommunikációs és előadó készség
  • Ügyfélközpontú megközelítés

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kihívásokkal teli, változatos projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, megbízható partneri kör
  • Családias - és családbarát munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.04.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre