Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

BUSINESS ANALYST

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2018.12.03.
Hirdetés azonosító: 1515466

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Az ügyféloldali üzleti folyamatok és elvárások felmérése.

Feladatkör, felelősségek:

• Az ügyféloldali üzleti folyamatok és elvárások felmérése.

• Az ügyfél elvárásai alapján javaslattétel új folyamatok kidolgozására vagy a jelenlegiek fejlesztésére.

• A felmérés alapján a funkcionális specifikáció dokumentum elkészítése, mely a szoftverfejlesztés alapját képezi.

• A funkcionális specifikáció prezentálása, értelmezése az ügyféllel.

• A fejlesztő támogatása a funkcionális specifikáció értelmezésében.

• A tesztelési folyamat támogatása.

• Folyamatos ügyfélkommunikáció a fejlesztési folyamat alatt.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Aktív, tágyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

• Hasonló munkakörben szerzett 2-3 év tapasztalat.

• Szoftverfejlesztés folyamatának kiemelkedő ismerete.

• Analitikus gondolkodásmód.

• Megoldás és eredmény orientált beállítottság, jó kommunikációs és előadó készség.

• Ügyfélközpontú megközelítés.

• Kiváló dokumentációs készség.

Előny:

• Fejlesztői tapasztalat.

Nyelvtudás:

Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy 10 éve alapított magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalkozás, amely hazai és nemzetközi ügyfeleik számára egyedi üzleti alkalmazásokat fejleszt, kiegészülve portálépítési, üzleti intelligencia és adattárház, továbbá professzionális tesztelési szolgáltatásokkal.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2018.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre