Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Business Analyst

  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

A National Instruments új munkatársat keres üzleti elemző pozícióba. Az új kolléga legfőbb feladatai, hogy biztosítsa az üzlet számára kritikus alkalmazások támogatását, valamint, hogy lehetővé tegye a cég különböző területein kitűzött üzleti célok minél hatékonyabb és minél gyorsabb megvalósítását a teljes Project Management Life Cycle (PMLC) folyamatban, a project kezdetétől, az implementáción át egészen a kész megoldás támogatásáig.

Feladatok

  • Üzleti / eBusiness folyamatok, webes informatikai alkalmazások és rendszerek elemzése, dokumentálása, fejlesztése, optimalizálása
  • Az üzleti igények és a technológiai megoldások összehangolása
  • Belső üzleti megrendelők igényeinek feltérképezése, dokumentálása
  • Megoldási javaslatok előkészítése szoros együttműködésben a megrendelőkkel és a fejlesztőkkel
  • A belső üzleti megrendelők igényei alapján a fejlesztendő alkalmazás üzleti, funkcionális és nem-funkcionális követelményeinek kidolgozása
  • Szoftverfejlesztési projektek vezetése
  • A szoftvertesztelő csapattal együttműködve a fejlesztendő alkalmazás tesztelésének előkészítésben, tervezésében, végrehajtásában való részvétel
  • Támogató csapatok, végfelhasználók képzése, támogatása

Feltételek

  • Felsőfokú végzettség lehetőleg üzleti és/vagy informatikai területen
  • CMS (tartalomkezelő) rendszerekben való jártasság (nem feltétlenül programozói ismeret)
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Proaktív szemléletmód
  • Tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önállóság
  • Nyitottság
  • Magas fokú precizitás, részletekre való figyelem (Attention to detail)
  • Minőség iránti elkötelezettség

Előnyt jelent

  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Agilis szoftverfejlesztési metodológiák ismerete
  • Webfejlesztői ismeretek
  • Multinacionális vállalati tapasztalat
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Adatbázis elemző, It szakértő, It-vezeto
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.01.29.