Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Business analyst / controller

  • A hirdetés 46 napja lejárt

Pozíció leírása:

Pénzügyi kontrolling feladatok ellátása;
P&L kontrolling és elemzése;
Éves budget elkészítésében aktív támogatás és a rolling forecast folyamatos frissítése, vezetése;
Pénzügyi eltérések vizsgálata;
Belső egyeztetést követően havi számlamellékletek elkészítése, majd jóváhagyatása megbízóval;
Számlák kiállítása az egyeztetett mellékletek alapján;
Vevői és operatív KPI-ok karbantartása, meghatározott időnkénti riportolása;
Case study-k készítése – költséghatékonysági és operációs szempontok alapján;
Árajánlatokhoz háttérszámítások, kalkulációk elkészítése.

Követelmények:

Pénzügyi vagy közgazdasági felsőfokú végzettség;
Angol nyelv tárgyalóképes ismerete;
Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat;
Határidők tartása;
Precíz és önálló munkavégzés;
Rendszerszemlélet.

Előny:

Logisztikai végzettség;
Könyvelői tapasztalat.

Munkavégzés helye:

Pest megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30 837-5258

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Motiváló juttatási csomag
Fiatalos csapat
Multinacionális vállalati környezet
Fejlődési lehetőség

Helyek Páty
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2018.08.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre