Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Büfés - Pénztáros

  • MyBridge Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 5 napja lejárt

Haller Gardens Irodaház Prizma cégcsoport által üzemeltetett büféjébe alapfokú angol nyelvtudással

Büfés Pénztáros

kollégát keresünk kizárólag a dolgozók kiszolgálására.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, napi nyolc órában válaszható időintervallumban. Szabad hétvégék és szabad ünnepnapok.

Feladatok:

  • Vendégek kiszolgálása;
  • Kávékészítés.

Elvárások:

  • Középfokú vagy szakirányú végzettség;
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Egészségügyi alkalmasság;
  • Proaktív értékesítési szemlélet.

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér;

Bejelentett állás, időben érkező fizetés;

Vidékről bejárás támogatása; Lelkes, fiatalos munkatársak; Meleg étkezés.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre