www.cvonline.hu

Boltvezető-helyettes (Szeged)

  • A hirdetés 95 napja lejárt

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége,

a Pátria Nyomda Zrt.

Boltvezető-helyettes

pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:

  • az üzlet zavartalan működésének biztosítása
  • az üzlet dolgozóinak vevőorientált vezetése, szakmai támogatása
  • vásárlók szakszerű kiszolgálása
  • adminisztrációs feladatok elvégzése
  • rendelések kezelése
  • árukészlet feltöltése, kezelése
  • pénztárgép kezelése
  • a boltvezető távollétében az üzlet teljes körű irányítása

Elvárások:

  • kereskedelmi végzettség
  • üzletvezetői képesítés
  • jó kommunikációs és együttműködő készség
  • vevőközpontú szemlélet
  • gyors, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség, kitartás, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • fogyasztóvédelmi referens képesítés
  • papír, írószer, nyomtatvány területén szerzett gyakorlat
  • angol és/vagy német nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali kezdési lehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: boltvezető-helyettes!

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Pénztáros, Üzletvezető
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.03.