Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bolti eladó

  • Hajdúfesték Kft
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 23 napja lejárt

 A HAJDÚFESTÉK  KFT egy dinamikusan fejlődő kisvállalkozás.  Piaci pozíciónkat folyamatosan erősítjük,  hogy  még  jobb szolgáltatással és még átfogóbb termékválasztékkal kivívjuk vevőink folyamatos megelégedettségét. Ha Ön is egyetért ezen céljainkkal, tud és szeret vevőkkel bánni , hajlandó önállóan, szorgalmasan és becsületesen dolgozni,  akkor örömmel várjuk.
Józsai festék szaküzletünkbe keresünk

BOLTI ELADÓ

munkatársat!

Főbb feladatok:

  • festékek - vegyi áruk  - háztartási termékek kiskereskedelmi  értékesítése
  • az érkező áru pontos átvétele és bevételezése
  • javaslattétel  a vezetés felé az árképzésre
  • időszakos és éves leltár lebonyolításában való részvétel
  • kapcsolattartás a közületi vevőkkel
  • pénztári és áruforgalmi rendszer üzemeltetése, napi nyitás-zárás adminisztratív  végrehajtása
  • polcok feltöltöttségének  és kialakított rendjének ellenőrzése, utánrendelés
  • az üzlet belső tereinek kirakatainak tisztán tartása,  takarítás
  • munkabiztonsági és adó előírások maradéktalan betartása

Elvárásaink a leendő munkatársunkkal szemben:

  • legalább érettségi
  • vevőcentrikus  gondolkodás, udvarias, segítőkész személyiség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • hajlandóság szombati munkavégzésre, túlórára
  • munkaegészségügyi alkalmasság

A kiválasztásnál előny,  de nem feltétel:

  • hasonló (kis)kereskedelmi egységben szerzett tapasztalat előny
  • debreceni vagy debrecen–józsai  lakóhely
  • középfokú kiskereskedelmi eladói végzettség

Ha felkeltettük érdeklődését, úgy fényképes  jelentkezését szakmai önéletrajzzal szíveskedjen küldeni.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre