Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bolti eladó (víz-, gáz-, fűtésszerelési anyagok)

  • A hirdetés 11 napja lejárt

A 25 éve alapított, magyar tulajdonú, és a legmegbízhatóbb cégek közé sorolt Szerelvénybolt Kft. Budapesten

épületgépészeti bolti értékesítő

munkatársakat keres.

Feladatok:

  • kiskereskedelmi értékesítés
  • vevők segítése szakmai tanácsokkal
  • árukészlet kezelése

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos, kulturált munkakörnyezet
  • továbbképzési, szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • víz-, gáz-, fűtésszerelési anyagismeret
  • 1-3 év gyakorlat az épületgépészet vagy a kereskedelem területén
  • magas szintű önállóság, precizitás

Munkavégzés helye: Budaörs, Fóti Auchan, vagy Dunakeszi Auchan területén

Várjuk jelentkezését.

Helyek Budaörs
Fót
Dunakeszi
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.09.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre