www.cvonline.hu

BOLTI ELADÓ / VEVŐKAPCSOLATI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 80 napja lejárt

25 éve sikeresen működő és fejlődő cégünk, a Kisgép Kft. (Link megjelenítése) háztartási kisgépek, tartozékok értékesítésével, szervizelésével foglalkozik.
 Külföldi és belföldi megbízóink megelégedettsége számunkra épp olyan fontos, mint vásárlóink kifogástalan kiszolgálása. Ezért hosszú távú kapcsolatok kiépítésére törekszünk, a kölcsönös érdekek és a legjobb gyakorlat összehangolását tekintjük a legfontosabb szempontnak.

Jelenleg 9 fős csapatunk erősítésére, az ügyféligények minél gyorsabb, gördülékenyebb kiszolgálása céljából keresünk munkatársat, TELJES MUNKAIDŐRE

pozícióba.

Feladatok:

  • Üzletbe betérő ügyfelek, kedves és szakszerű kiszolgálása,
  • pénztárgépkezelés,
  • telefonon és személyesen érkező reklamációk kezelése, kérések megválaszolása,
  • javításra hozott gépek átvétele, jegyzőkönyv-készítés, majd kiadásuk, illetve az ezzel kapcsolatos adminisztráció elvégzése,
  • megrendelések kezelése, számlák kiállítása elektronikus rendszeren keresztül,
  • nap végén számlaösszesítők kinyomtatása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • kereskedelmi területen szerzett gyakorlat,
  • Microsoft Office (főképpen Word, Excel) felhasználó szintű ismerete,
  • jó kommunikációs és konfliktuskezelő készég
  • ügyfélorientált hozzáállás, megnyerő megjelenés
  • csapatszellem

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • angol kommunikációképes nyelvtudás,
  • műszaki végzettség,
  • szerviz gyakorlat,
  • füstmentes munkahely vagyunk, így kifejezetten örülnénk hasonló, egészségtudatos munkatársnak

Amit kínálunk:

  • családias légkör, összeszokott, összetartó csapat,
  • egy műszakos munkarend (Hétfőtől- péntekig: 08.00-17.00)
  • korrekt bér, budapesti bérlet térítése

Munkavégzés helye:  1136 Budapest Pannónia utca 23.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Pénztáros
Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.06.