www.cvonline.hu

Bolti eladó - Vecsés

  • A hirdetés 134 napja lejárt

A Herbária Zrt. magyar tulajdonú családi vállalkozás, amely 1949 óta foglalkozik gyógynövény felvásárlással, valamint gyógynövény alapú készítmények, gyógyteák, kozmetikumok és élelmiszerek előállításával és forgalmazásával. Jelenleg több mint 100 szaküzlettel rendelkezünk, melyeknek nagy része franchise rendszerben működik.

 Jelenleg Vecsés, Market Central TESCO üzletsorán található szaküzleteinkbe keresünk

Bolti eladó

munkakörbe munkatársat.

FELADATOK:

  • Gyógyteák, étrend kiegészítők, lábbelik értékesítése
  • Vevői igények alapos felmérése, szakszerű tanácsadás
  • A vásárlók magas színvonalú, udvarias kiszolgálása
  • Termékek esztétikus elrendezése, a bolt rendben tartása
  • Áru rendelése, bevételezése, termékek árazása, polcok feltöltése
  • Vásárlói reklamációkezelés, kassza kezelése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a központtal

ELVÁRÁSOK, KÖVETELMÉNYEK:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Kereskedelmi érzék
  • Jó kommunikációs készség
  • Fogyasztóvédelemmel és kereskedelemmel kapcsolatos előírások ismerete
  • Alapvető felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

ELŐNY:

  • Kiskereskedelmi értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Hasonló (egészséggel kapcsolatos kereskedelmi) területen szerzett tapasztalat
  • Gyógynövény és étrend kiegészítők ismerete
  • Gyógynövény kereskedő/gyógyszertári asszisztens végzettség, tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete
  • Vecsési lakóhely

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Családias hangulat, összetartó csapat
  • Bejelentett, részmunkaidős munkaviszony
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Nagyfokú önállóság, szakmai fejlődés
  • Dolgozói kedvezményes vásárlási lehetőség
  • Kormányrendelet szerinti munkába járás költségeinek térítése
  • Vasárnapi pótlék a Munka törvénykönyve szerinti mértékben

EGYÉB INFORMÁCIÓ:

  • Munkavégzés helye: Vecsés Market Central Tesco üzletsor,
  • Nyitva tartás: 9- 20
  • Egész napos 11 órás munkavégzés
  • Munkaidő: átlag heti 40 óra, 3 havi munkaidő keretben
  • Mobilitás vállalása (alkalomszerű helyettesítés)
Helyek Vecsés
Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Gyógyszerész
Szakmunka / fizikai munka > Pénztáros, Bolti eladó, pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.02.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre