Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bolti eladó / shop assistant (Allee)

  • Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.
  • Budapest, Pest, XI. kerület
  • A hirdetés 44 napja lejárt

Nemzetközi francia Partnercégünk több évtizedes tapasztalattal, kiemelkedő szakmai tudással, magas színvonalú, megbízható szolgáltatást kínál partnereinek. Tefal, Krups Rowenta nagymárkák termékeinek értékesítésével foglalkoznak. Megbízásukból talpraesett, jól kommunikáló munkatársakat keresünk

Bolti eladó / shop assistant

munkakörbe.

Feladatok

  • vevők fogadása
  • tájékoztatás, termékek bemutatása
  • ügyfelek kiszolgálása
  • pénztárgép használata, számlák készítése, napi zárás
  • raktárkészlet nyomon követése, áru rendelés, leltározásban való részvétel
  • bolt nyitás-zárás
  • üzlet és raktár feltöltése, áruátvétel és polcokra kihelyezés

Elvárások

  • kereskedelmi végzettség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • segítőkész személyiség
  • csapatjátékos
  • értékesítői, vevő barát szemlélet

Előny az állás betöltéséhez:

  • angol vagy német nyelvtudás
  • Ms Office, Excel felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • teljes munkaidő
  • versenyképes fizetés
  • támogató, kellemes munkakörnyezet, segítőkész kollégák, jó csapat, fejlődési lehetőség
  • multinacionális háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát.

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre